Blog

Chcielibyśmy zainteresować państwa naszą ofertą usług oraz zaprosić do współpracy

dobre izolacje
dobre izolacje
dobre izolacje
dobre izolacje
dobre izolacje

Gdzie należy stosować izolacje przeciwwilgociowe?

Budowa domu na podmokłym terenie wiąże się z szeregiem problemów oraz konieczności inwestycji w izolacje przeciwwilgociowe – w szczególności kiedy zdecydujemy się na wybudowanie domu posiadającego piwnicę…

Uszczelnienia konstrukcji betonowych

Hydroizolacja to nic innego, jak rozwiązanie budowlane polegające na ochronie wszelkiego rodzaju budynków przed zgubnym wpływem wilgoci. Warto bowiem pamiętać, że woda może działać niekorzystnie…

Iniekcja budowlana krok po kroku – jak to wygląda?

Hydroizolacja metodą iniekcji jest technologią zapewniającą niemal całkowitą ochronę przed wilgocią.

Hydroizolacja domu – na co zwrócić uwagę?

Hydroizolacja jest niezwykle istotna, ponieważ to właśnie dzięki niej dany budynek zostaje zabezpieczony przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci oraz wody.

Hydroizolacja piwnicy. Czym jest i kiedy stosujemy?

Hydroizolacja piwnicy i ścian to kompleksowe zastosowanie indywidualnie dobranej technologii oraz zestawu unikalnych materiałów przeciw wnikaniu wody.

Iniekcja ciśnieniowa. Czym jest i kiedy stosujemy?

Wody gruntowe przy nieprawidłowej izolacji fundamentów budynku, mogą przeciekać wewnątrz konstrukcji, a tym samym powodować poważne problemy, zwłaszcza na poziomie piwnic.

Hydroizolacja tarasu i balkonu. Dlaczego to takie ważne?

Takie konstrukcje jak tarasy i balkony, przez cały rok podlegają wpływom warunków atmosferycznych i klimatycznych. Opady atmosferyczne, podwyższona wilgotność powietrza to czynniki destrukcyjne, które bezpośrednio wpływają na żywotność tarasów i balkonów, a także całego budynku.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.